781 868 394 kontakt@agakumuda.pl
Zaznacz stronę

Naucz się ze mną profesjonalnego retuszu zdjęć!

Przyjdź na warsztaty, na których nauczysz się malowania światłem, separacji częstotliwości skóry, metod szparowania, teorii kompozycji, podstaw obsługi Adobe Photoshop, pracy na formacie RAW, a także wielu sztuczek związanych z fotomanipulacją!

Poznajmy się!

Jestem Aga,

Moja przygoda z grafiką zaczęła się 10 lat temu. Przez ten czas, pracowałam dla kilkudziesięciu klientów z różnych krajów, na początku jako freelancer, a później, jako właściciel firmy MILUBO. Wykonałam dziesiątki projektów logotypów, stron internetowych, setki portretów, tysiące ilustracji, dziesiątki tysięcy – zdjęć. To właśnie w tych ostatnich, zakochałam się na zabój!

 

W międzyczasie, skończyłam studia na kierunku Architektura i Urbanistyka, Architektura, o specjalizacji Konserwacja Zabytków, a podczas ich trwania – udało mi się odbyć staż naukowy, który umożliwił mi zgłębienie umiejętności pedagogicznych, podczas prowadzenia zajęć ze studentami.

Dzielenie się wiedzą spodobało mi się do tego stopnia, że zaczęłam udzielać indywidualnych lekcji z zakresu rysunku warsztatowego, a także grafiki komputerowej, co umożliwiło moim uczniom dostanie się na wymarzone studia artystyczne, nie tylko w Polsce, ale też za granicą! Miałam też okazję brać udział w jednej z digitalowych konferencji organizowanej przez AGH w Krakowie – ArtBuzz, gdzie byłam prelegentem.

30 czerwca - kameralnie przy kawie

Warsztaty zawierać będą nie tylko wiedzę merytoryczną, ale również czas na poznanie się i dyskusje branżowe przy dobrym poczęstunku! Spotkamy się w klimatycznej kamienicy w samym centrum Warszawy!
i

Zakres tematyczny

Otrzymasz tuż po wysłaniu swojego zgłoszenia! Prześlę Ci pełen konspekt tematów, które zawierać będzie kurs!

Czas

Warsztaty odbędą się w sobotę, 30 czerwca w godzinach od 12:00 do 18:00

modelka

Podczas naszego spotkania będzie obecna modelka, której w czasie rzeczywistym wykonam zdjęcia, na których będziemy pracować!
r

UCZESTNICY

Obowiązuje ograniczona ilość miejsc. Po maksymalnie 10 zgłoszeniach na warsztaty – lista zostaje zamknięta.

KTO PIERWSZY TEN LEPSZY!

JEDYNE WARSZTATY W TAK NISKIEJ CENIE

Koszt 6 godzinnego kursu wynosi 900 zł netto*

Jest to cena, która nigdy później się już nie powtórzy! Chcę, aby pierwsi uczestnicy kursu poczuli się totalnie wyjątkowo, dlatego też z tej okazji przygotowałam dla Was niespodziankę… O której dowiecie się pod koniec spotkania!

 

* Możliwe jest otrzymanie faktury.

pytania

Wszelkie informacje uzyskasz pisząc prywatną wiadomość do mnie lub do Aleksandra również na Instagramie! Poniżej znajdują się linki do naszych profili! Śmiało!

Aleksander Siczek

Aga Kumuda

30 czerwca 2018, WARSZAWA

Warsztaty graficzne z zakresu: retusz zdjęć i fotomanipulacja.
WYŚLIJ ZGŁOSZENIE